Movies
Ratings
81
HoppersRated ★ 3.5
The UnrighteousRated ★ 1.0
The King's WardenRated ★ 4.0
IncantationRated ★ 1.5
BugoniaRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The BabadookRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5