Movies
Ratings
20
The Terror LiveRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0