Movies
Ratings
454
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Beatles: Get Back - The Rooftop ConcertRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 3.5
Sir Alex Ferguson: Never Give InRated ★ 5.0
Avatar: A New Era -- Special Edition of 20/20Rated ★ 3.0