Movies
Ratings
84
Ocean WavesRated ★ 0.5
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5