Movies
Ratings
140
Two Distant StrangersRated ★ 0.5
The ThingRated ★ 4.5
All the Empty RoomsRated ★ 3.5
EddingtonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 4.5
GeometriaRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
The Wicker ManRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.5
CronosRated ★ 4.0
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0