Movies
Ratings
779
Project Hail MaryRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.5
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Come and SeeRated ★ 4.5- The Wandering MoonRated ★ 3.5
River's EdgeRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.5
Kim's VideoRated ★ 4.0
BronsonRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 5.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 3.5