Series
Ratings
35- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
D.P.Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0