Movies
Ratings
259
The WolverineRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Spider-Man: All Roads Lead to No Way HomeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5