Movies
Ratings
15
MasqueradeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0