Series
Ratings
150
Narco-SaintsRated ★ 4.5
18 AgainRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5