Movies
Ratings
538
The Big ShortRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
SuperbadRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Yi YiRated ★ 5.0
Space JamRated ★ 2.0
ItRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 1.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 2.0
GoosebumpsRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0