Titles you rated
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 3.5
Mad Dance OfficeRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5