Movies
Ratings
149
Operation ChromiteRated ★ 0.5
The King of JokguRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0