Movies
Ratings
142
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 1.0
VeteranRated ★ 4.5
MasterRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
King KongRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5