Movies
Ratings
697
Thunder ForceRated ★ 3.5
We Have a GhostRated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 5.0
HickRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
Brain on FireRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
Murder Mystery 2Rated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0