Movies
Ratings
180
JigsawRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
TuristasRated ★ 3.5
CircleRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
The Boy Next DoorRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
The Belko ExperimentRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
The Book of EliRated ★ 5.0
AdventurelandRated ★ 4.5
1408Rated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5