Movies
Ratings
34
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0