Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0