Movies
Ratings
213
Inside OutRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.5