Series
Ratings
45
The Art of SarahRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 0.5
ERASEDRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5