Movies
Ratings
117
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
OrlandoRated ★ 4.5
Millennium MamboRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 4.5
RougeRated ★ 2.5
All About My MotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0