Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Fast XRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5