Movies
Ratings
146
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
UpRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 1.0