Movies
Ratings
534
The Gold RushRated ★ 3.5
Queen Rock MontrealRated ★ 4.5- Microwave LoveRated ★ 2.5
- Because We don’t know who We areRated ★ 3.0
A Real PainRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
HeroRated ★ 2.5
Chilsu and MansuRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5