Movies
Ratings
281
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 5.0
1408Rated ★ 1.5
The IllusionistRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0