Movies
Ratings
265
In WaterRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5- The Kiss manRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5