Movies
Ratings
1095
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.5
HoppersRated ★ 3.0
Teki ComethRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5- Very Very Strange LoveRated ★ 3.5
- Afternoon GuestRated ★ 3.0
- WeavingRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5- In Our DayRated ★ 2.5
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 2.5
Intentions of MurderRated ★ 3.5- Run to the WestRated ★ 0.5
HamnetRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0- The MonologueRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0