Movies
Ratings
374
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.5
MunichRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
One Perfect DayRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0