Series
Ratings
15- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5