Series
Ratings
12
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
ManifestRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5