Titles you rated
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.5
Major Season 2Rated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.5- ScryedRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.5
Solar OppositesRated ★ 4.5
Solar OppositesRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Star Wars: Visions Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0