Series
Ratings
20
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.0- GokusenRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0