Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5