Movies
Ratings
153
Project Hail MaryRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 1.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5