Series
Ratings
35
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
1899Rated ★ 3.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 3.5
Temptation IslandRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
CoyoteRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
WestworldRated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5