Movies
Ratings
71
ItRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0