Series
Ratings
72
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Q-ForceRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.5
HildaRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0