Series
Ratings
28
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The Night ManagerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 5.0
A Discovery of WitchesRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
- The Path to GloryRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
MaskRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5- Palace of DreamsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0