Titles you rated
Knives OutRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5