Series
Ratings
123
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 2.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 3.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0