Movies
Ratings
205
2012Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5