Series
Ratings
41
A Dance From AfarRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
CircleRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5