Movies
Ratings
1308
Throne of BloodRated ★ 3.5
Black LizardRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.5
Natural Born KillersRated ★ 4.0
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
It's What's InsideRated ★ 3.0
DamselRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
RevengeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
DesperadoRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0