Titles you rated
Our Little SisterRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
The TouristRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0