Movies
Ratings
664
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
IdolRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
Central StationRated ★ 4.0
The Road HomeRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0