Movies
Ratings
839
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 2.5
Last LetterRated ★ 3.5
Riley's First Date?Rated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 2.5