Movies
Ratings
41
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0