Movies
Ratings
555
ElysiumRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5