Series
Ratings
56
Secret LevelRated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
BNA: Brand New AnimalRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Yozakura Quartet: Hana no UtaRated ★ 0.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.5