Movies
Ratings
327
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
CopycatRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
Those Who Wish Me DeadRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
RelayRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Anyone But YouRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5